Úvodní strana  

 

 
 
Novinky na www stránkách
- od 1. listopadu 2012 můžete využívat novou službu "ODBĚR INFORMACÍ". Tato nová služba umožňuje zasílání důležitých informací z OÚ Dřevčice na zaregistrované e-maily. Tento systém je pro vás zcela zdarma.
Informace nejdůležitější - jak službu získat:
Služba je poskytována všem zaregistrovaným zájemcům ve stejném rozsahu a zdarma. Stačí vyplnit velmi jednoduchý formulář na této stránce a od následujícího dne vám přijde na uvedený e-mail krátká zpráva s oznámením, kdykoliv se na www stránkách objeví jakákoliv novinka. Stejným způsobem můžete službu kdykoli zrušit.

Upozornění: Vaším souhlasem stvrzujete možnost, že Vaši uvedenou e-mailovou adresu mohou v hlavičce zprávy vidět i další příjemci e-mailu (maximálně vždy pouze stejných pět osob).

Podle názoru Úřadu pro ochranu osobních údajů: "e-mailová adresa ve tvaru jan_novak@seznam.cz osobním údajem není, protože takovouto e-mailovou adresu si může založit kdokoliv a nevypovídá nic o svém majiteli."

Souhlasím s odběrem informací o novinkách na www stránkách OÚ Dřevčice. Napište Váš
e-mail a slovo SOUHLASÍM
(malá či velká písmena se nerozlišují).

 

Ruším svůj souhlas s odběrem informací o novinkách na www stránkách OÚ Dřevčice. Napište Váš e-mail a slova RUŠÍM SOUHLAS
(malá či velká písmena se nerozlišují).